Capri Endüstriyel Soğutma Kurumsal

Capri Soğutma

CAPRI ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA VE MUTFAK EKİPMANLARI Kurumsal

Bursa’da faaliyet gösteren ve ürettiği ürünleri dünyanın 44 farklı ülkesine ihraç eden CAPRİ, sektördeki 27. yılında da yeni yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. CAPRİ olarak, sektörde uzun yıllar var olmanın getirdiği tecrübe ve uzmanlık ışığında ortak değer ve hedeflerimizle daha güçlü bir geleceğe doğru adım attık. 15 milyon TL’lik yeni yatırım paketimizle halihazırda bulunan 7800 m²’lik üretim tesislerimize ek olarak 5000 m²’lik üretim tesisi planımızı harekete geçirerek yıllık üretim kapasitemizi %38 arttırmayı hedefledik. Daha büyük işler başarmak için CAPRİ ailesi olarak hep birlikte hareket ediyoruz. Teknolojik altyapımızı ve üretim gücümüzü her geçen gün arttırmanın gururunu yaşayarak başarılı projelere çözüm ortağı olarak imzamızı atıyoruz. Ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz her ürünün, müşterilerimize ve hizmet verdiğimiz sektöre sağladığı katkıyı daha da güçlendirmek için AR-GE çalışmalarımıza başladık. Capri, Capriinox ve Capridesign olarak 3 marka adı altında üretimlerini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin çevre ve insan sağlığına duyarlı olmasına dikkat ederek projelerimizde “ toplumsal fayda” bilinciyle hareket ediyoruz. Yarattığımız bu değerler ve istihdam gücümüzle, ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaya devam ederek, %80nini ihraç ettiğimiz ürünlerimizi sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştiriyoruz. Özellikle, sıradan bir üretim firması olmanın ötesine geçen bir anlayışla, “Önce İnsan, Önce Sağlık, Önce İş Güvenliği” mottosuyla hareket ediyor; kültür-sanat faaliyetlerine, çalışanlarımızın moral motivasyonunu yükseltecek etkinliklere ve sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz.

Capri Endüstriyel
Capri Endüstriyel
Capri Endüstriyel

25 YILI AŞKIN
TECRÜBE

7800 M2
ÜRETİM ALANI

700+
ÜRÜN ÇEŞİDİ

44 ÜLKEYE
İHRACAT

78+
YETKİLİ SERVİS

3 MARKA
İLE ÜRETİM

Vizyon & MİSYONVİZYON

Çevreye, insana, teknolojiye ve inovasyona değer veren; dünya çapında kurumsal bir marka olmak.
Sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde; müşterilerimize katma değer sağlayarak, ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak.

Misyon

Endüstriyel Soğutma ve Mutfak Ekipmanları alanında; piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak; AR-GE yatırımları, yenilikçi ürün ve hizmetlerle pazarda fark yaratmak.
Toplumsal değerlere bağlılığını koruyarak, çevreye duyarlı yaklaşımı ile global düzeyde sektörün liderleri arasında yer almak.

Çevre Politikamız

Çevreye duyarlı üretim anlayışını benimseyen CAPRİ; atıkların arındırılması, tüm süreçlerde geri dönüşümün sağlanması konularında hassastır ve sürekli gelişim içerisindedir. Global pazarda rekabet etmeyi, müşterileri tarafından tercih ve tavsiye edilmeyi hedefleyen kuruluşumuz; tüm süreçlerinde doğal kaynakların ve çevrenin korunmasını, enerjinin verimli kullanılmasını, insan kaynağımızın sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışmasını ilke edinmiştir. Temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması için; olumsuz çevresel etkilerin azaltılması konusunda tüm gücüyle çalışmaktadır.

İş Güvenliği

CAPRİ, “Önce İnsan, Önce Sağlık, Önce İş Güvenliği” anlayışı ile hareket etmektedir. Çalışan güvenliğinin sağlanması kurumumuzun en öncelikli sorumluluğudur.

Her çalışanın; iş güvenliği uzmanı kadar, yaptığı iş ve çalışma alanı ile ilgili tehlikelerin ve risklerin farkında olmasını; riskleri kaynağında yok etmek üzere öneri getirmesini, kurallara uymasını ve bilinçli bir şekilde hareket etmesini hedeflemektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

CAPRİ, ürünlerinde mükemmele ulaşmak için modern teknoloji ve geleneksel ustalığı bir araya getirmiştir. Çağdaş teknolojinin imkanları ve yetkin AR-GE kabiliyeti, CAPRİ’nin modern üretim sürecinde birleşmiştir. CAPRİ çatısı altında görevini sürdüren çalışanlarımız; yenilikçi anlayışlarıyla fark yaratarak, koşulsuz memnuniyetlerini amaçladığımız müşterilerimize verebileceğimiz en değerli şeyin “Capri Kalitesi” olduğunu bilirler. Yönetimin önderliği ve çalışanlarımızın katılımıyla sürekli iyileştirmeye olanak sağlamak ve verimliliği arttırmak temel hedeflerimiz arasındadır.

AR-GE

“Endüstriyel Soğutma ve Mutfak Ekipmanları” sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, çevreye duyarlı, yüksek teknoloji ve kalite standartlarında ürünler sunarken; müşterilerimizin, ürün ve teknik konulardaki hizmetlerimizden en üst seviyede yararlanıp, memnuniyetlerinin sağlanması en önemli hedeflerimiz arasındadır.

“İnovasyon” ve “sürdürülebilir gelişme” kavramları bir araya getirilerek; teknolojiyi, en üst düzeyde sunmayı hedeflemektedir..

Geri Dön Yaklaş