Hakkımızda

Capri, yüksek kalitede “Endüstriyel Soğutma ve Mutfak ekipmanları” imal etmek üzere kurulmuş, 20 yılı aşkın süredir edindiği deneyimle, alanında yaygın itibara sahip bir şirkettir.

Firmamız  endüstriyel soğutma ve profesyonel mutfak ekipmanları (Market Teşhir Reyonları, Sütlük Teşhir Reyonları, Pasta Teşhir Reyonları, Isıtmalı ve Nötr Teşhir Reyonları, Balık Teşhir Reyonları, Depo Tipi ve Tezgâh Tipi Buzdolapları, Soğuk Hava Depoları ve Salatbar)  üretimi ve pazarlamasında Türkiye'nin lider firmalarından biridir.

Capri'nin doğa dostu soğutma sistemleri, yüksek performans ve düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Yüksek standartları, servis ağı, kaliteli ürünleri, dizaynı, bulunabilirliği ve performansıyla müşterilerinin beklentilerini gün geçtikçe arttırmaktadır. 
Firmamız Hasanağa Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında, üretimin başlangıcından ürünün nihai müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada yüksek kalite standartlarına tam uyumlu olarak hareket ederek, kalite sistem ve üretim standardı belgeleri ışığında ürün kalitesi ve hizmet verimliliğini sürekli geliştiriyor.

Üstün teknolojimiz ve AR-GE birimimiz ile; Market, Kasap, Pastane, Unlu Mamuller, Fırın, Otel, Restaurant ve Cateringlere güvenle kullanılan, kaliteli, sağlam ve yenilikçi ürünler sunuyoruz. Ayrıca kadromuzda bulunan deneyimli mimar, mühendis ve teknik ekibimizle proje, imalat, montaj ve işletmenin açılışına kadar olan tüm aşamalarda yurtiçinde anahtar teslim proje hizmeti sunuyoruz. Firmamız müşteri isteği ve memnuniyetini göz önünde bulundurularak anahtar teslim projelerde etkin ve süratli hizmet vermektedir.

Capri yurtiçindeki deneyimini dış pazarlara yayarak, başta Avrupa ülkeleri, Türkî Cumhuriyetler, Avustralya, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerine üretiminin % 50 'sini ihraç etmektedir. 28 ülkede, 34'ü aşkın noktada Capri markalı ürünler tüketicilerle buluşmaktadır.
Capri, 20 yıllık tecrübesi, genç ve dinamik ekibiyle, Endüstriyel Soğutma ve Mutfak alanında dünya markası olmak ve kurumsal kimliğini geleceğe taşımak için varlığını sürdürüyor...