Sizinle Bir Ortaklığımız Var
Arkamızda bize ve kendilerine inanan çalışanlarımız oldukça biz, gün geçtikçe çok daha büyük başarılara adımızı yazdırabiliriz. Çünkü biliyoruz ki sizin isteğiniz, bizimse tecrübemizin uyumlu bir ortaklığı var. Hep birlikte daha iyisini yaptığımızı görebilmek için güçlerimizi birleştiriyoruz.
 
Çalışanlarımız Bize Emanet
Capri’de çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği ilk sırada gelir. Onları hiçbir istisna göstermeden korumak ve şartlarını daha iyiye götürmek bizim sorumluluğumuzdadır. Çalışanımız için çalışma ortamının ilk sırada geldiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle koşullarımızı, her gün daha iyiye götürmek için çalışırız.
 
Takım Çalışmasına İnancımız Tam
Ürettiğimiz her ürün bir takım çalışmasının eseridir. Yeni olanın peşinden giden, her gün daha iyisi için çabalayan ve her durumda vazgeçmeden çözüm üreten çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz bir güç var. İşte biz, her gün bu güçten aldığımız ilhamla çalışmaya devam ediyoruz, daha da büyük mutlulukları hep birlikte inşa ediyoruz.
 
Aramıza Hoşgeldiniz
Sektörünün lider şirketlerinden birinde çalışacak ve kazandığımız her başarıda kendi emeğinizi ve gücünüzü göreceksiniz. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz.
 
Mevcut ve/veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere genel başvuruları ik@capri.com.tr mail adresinden kabul etmekteyiz.
Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.